Asansör Revizyon


Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.
Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir. Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur. Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur. Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur. ​Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Asansör Revizyon Yapım Aşamaları Kılavuzu: İşe başlamadan önce tam olarak neyin yapılması gerektiğinden emin olmak sizin için en iyisidir. Optimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak üzere bir Asansör Revizyon Değerlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Bu değerlendirmenin yapılması sizi hiçbir biçimde bir yükümlülük altına sokmamaktadır.
Başlangıç: Atılacak ilk adım ilgili düzenlemeler, bina ruhsatları ve mevcut devlet destekleri hakkında bilgi toplamaktır. Pek çok Avrupa ülkesi güvenliğin, erişebilirlik ve enerji tasarrufunun geliştirmesi amacıyla asansör modernizasyonu için devlet destekleri sağlamaktadır. Bu devlet destekleri yerel hükümetler ve Avrupa Birliği tarafından sağlanan destekler ile çoğaltılabilir.
Karar Verme: Asansör revizyonu konusunu bina sahipleri ve sakinleri ile müzakere etmenize yardımcı olmak için, kısa bir sunum hazırlamış bulunmaktayız.
Asansörünüzün enerji verimliğini Asansör Raporlama Sistemi ile analiz etmede size yardımcı olmamız ve asansörünüzün yenilenmesi için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
Planlama: Modernizasyon paketleri planlamayı hızlandırmakta olup, konut veya ticari amaçlı binalarda yer alan asansörlerdeki güvenlik, performans ve enerji tasarrufu meselelerini ele almak üzere geliştirilmişlerdir.
Montaj başlamadan önce, Asansör Sistemleri irtibat görevliniz gereksinimleriniz için doğru çözümü aldığınızdan emin olmak için bir şantiye incelemesi gerçekleştirir.
Montaj: Montaj esnasında, bina sakinlerine verilen rahatsızlığı en aza indirmek ve binaya hiçbir hasar verilmemesini sağlamak için yapabileceğimiz her şeyi yapmaktayız.
Proje esnasında, bina sakinlerini projenin ilerleyişinden haberdar etmekte ve müşteriye yapılacak nihai devir teslim öncesi son güvenlik ve performans denetimlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, eski asansörünüzün ve yedek parçalarının çevre dostu bir şekilde kaldırılmalarını, bertaraf edilmelerini ya da geri dönüştürülmelerini de sağlamaktayız.
Bakım: Asansörünüzü uzun yıllar boyunca güvenilir ve emniyetli bir biçimde çalışır vaziyette tutmak için Asansör Bakım Hizmetlerini sunmaktayız.
Bu hizmetler potansiyel sorunları asansörünüzün durmasına sebebiyet vermeden önce belirleyip, gidermek için koruyucu bakıma dayanmaktadırlar.